Haftalık Gündem

İngiltere'nin 11 Eylül'ü

Günün Makalesi


Önemli Sorular ve
Kuran'dan Cevapları

Bu site HARUN YAHYA'nın
Eserlerinden Faydalanılarak
Hazırlanmıştır.
bilgilerdunyasi©2004
 
   

Harun Yahya'nın eserlerinin dünya üzerindeki etkisini gözler önüne seren bu kitap, Dünyadan Yankılar kitabının ikinci cildidir. Kitabın ilk cildinin hazırlanış tarihi olan Mart 2002'den bugüne Harun Yahya'nın eserlerinin sayısı, eserlerin çevrildiği dillerin miktarı, makalelerin yayınlandığı dergi ve gazetelerin, belgesellerin yayınlandığı televizyon ve internet sayfalarının adedi katlanarak artmıştır.Kitabı ücretsiz olarak indirmek için Tıklayınız! (PDF)

     
tıklayın Hayvanların Dünyası  

Yeryüzünde varolan tüm hayvanlar üremelerinden korunmalarına, beslenme şekillerinden kendilerine inşa ettikleri yuvalarına kadar sayısız üstün özellikle donatılmışlardır. Kimi mimar gibi yuvasını inşa eder, kimi bir kimyager gibi düşünerek ideal ısıtmayı sağlar, kimi ise gerçek bir kamuflaj ustasıdır.

 
tıklayın Bitkilerin Dünyası  

Bitkilerin varlığı yeryüzündeki canlılığın devamı için vazgeçilmezdir.
Bu cümlenin taşıdığı önemin tam olarak kavranabilmesi için şöyle
bir soru sormak gerekir: “insan yaşamı için en önemli unsurlar nelerdir?"...

 
tıklayın Mikro Dünyalar  
"Tek başımayım" dediğiniz bir anda bile aslında oldukça fazla sayıda canlı ile berabersiniz...bakteriler, akarlar, küf ve mantarlar… Bunların hepsi kendi yaşam şekilleri, beslenme sistemleri ve çeşitli özellikleri ile apayrı bir alem oluştururlar...
 
tıklayın Su Dünyası  

Balinalar, yunuslar, ışıklı denizanaları, elektrikli balıklar, olağanüstü güzellikteki mercanlar, akıllı yengeçler, küçücük mikroorganizmalar ve daha önce ismini hiç duymadığınız milyonlarca mucizevi canlı...Hepsi su dünyasında sizleri bekliyor!

 
 
 
 
       
           

     
 

Tasarım Mucizesi Tasarım Mucizesi Evrenin Yaratılışı Evrim Aldatmacası Darwinizmin Sonu Fikir Yazıları Hazreti İsa Gelecek Ahir Zaman İslam ve Karma Felsefesi FREE Wallpapers Güncel FREE mp3 Sağlık cevap için tıklayın cevap için tıklayın

Harun Yahya | Tv izle | HarunYahya | Adnan Oktar | AdnanOktar | Fosil | Evrim Teorisi | Kuran